TACE SAMOOBSłUGOWE

HURTOWNIA GASTRONOMICZNA
TACE SAMOOBSłUGOWE
STRONA GŁÓWNA   O NAS   WARUNKI ZAKUPU   SERWIS   KONTAKT   TWÓJ KOSZYK
Hurtownia Gastronomiczna / tace samoobsługowe  
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
Nazwa/Model: Marka:
BEZPŁATNY NEWSLETTER
Wpisz adres e-mail:


Tace samoobsługowe

Tace samoobsługowe
Tace CAMTRAY
Tace samoobsługowe
Tace CAPRI
Tace samoobsługowe
Tace do barów szybkiej obsługi
Tace samoobsługowe
Tace MADEIRA
Tace samoobsługowe
Tace VERSA LITE
Tace samoobsługowe
TACE CAMTRAY
Tace wykonane z czterech warstw włókna szklanego o różnej grubości połączonego za pomocą żywicy poliestrowej. Zwiększona liczba włókien w paśmie zapewnia większą wytrzymałość produktu. Zastosowanie żywicy gwarantuje odporność na wodę, wysoką temperaturę i silne detergenty. W krawędź tacy wtopiony jest pręt aluminiowy, podwyższa on sztywność i wytrzymałość tacy oraz zapobiega wypaczaniu. Nadlewy na krawędzi tzw. separatory "dri-stak" umożliwiają obieg powietrza między tacami, przyśpieszając proces wysychania, a zarazem zabezpieczają stabilność sterty tac przy przenoszeniu lub składowaniu. Dostępne w różnych kształtach: prostokątnym, trapezoidalnym.

TACE VERSA LITE
Dzięki wysokiej jakości zastosowanego surowca, powierzchnia tac odporna jest na zadrapania i chemikalia. Wytłoczenia na zewnętrznej stronie tac pozwalają, w przypadku składania mokrych tac w stosy, na swobodną cyrkulację powietrza nad i pod tacą, co powoduje szybsze osuszanie. Stanowią także dobre zabezpieczenie stabilności sterty tac przy przenoszeniu lub składowaniu. Tace z włókna szklanego nadają się do wykorzystania w warunkach intensywnego użytkowania. Można je stosować w podgrzewanych wózkach.

TACE CAPRI
Elegancki wygląd drewna po przystępnej cenie. Laminowana taca z gładką powierzchnią. Nadaje się do zmywarek, jest odporna na chemikalia. Praktyczna w stołówkach i przy obsłudze pokoi hotelowych.

TACE MADEIRA
Laminowane tace z fakturowaną powierzchnią drewnopodobną. Wygląd i wrażenie drewna po przystępnej cenie. Nadają się do zmywarek.

TACE DO BARÓW SZYBKIEJ OBSŁUGI
Tace z polipropylenu. Dodatkowe ożebrowanie od spodu usztywnia tace. Struktura pokrywająca powierzchnie tacy wyklucza ślizganie się naczyń

Kategoria tace samoobsługowe zawiera: tace camtray, tace capri, tace do barów szybkiej obsługi, tace madeira, tace versa lite, itp.
Aktualnie przeglądasz: Tace samoobsługowe  
Hurtownia Gastronomiczna - GastroChef © 2006-2017