AKCESORIA DO PIZZY

HURTOWNIA GASTRONOMICZNA
AKCESORIA DO PIZZY
STRONA GŁÓWNA   O NAS   WARUNKI ZAKUPU   SERWIS   KONTAKT   TWÓJ KOSZYK
Hurtownia Gastronomiczna / akcesoria do pizzy  
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
Nazwa/Model: Marka:
BEZPŁATNY NEWSLETTER
Wpisz adres e-mail:


Akcesoria do pizzy

Blachy do pizzy
Blachy do pizzy
Pojemniki na ciasto do pizzy
Pojemniki na ciasto do pizzy
Pojemniki termoizolacyjne do pizzy
Pojemniki termoizolacyjne do pizzy
Radełka
Radełka
Rękawice
Rękawice
Siatki do pizzy
Siatki do pizzy
Akcesoria do pizzy
Torby na pizzę
Łopatki do pizzy
Łopatki do pizzy
Łopaty do pizzy
Łopaty do pizzy
AKCESORIA DO PIZZY
Najstarsze dokumenty mówiące o pizzy datowane są na 997 rok. Jest to niewątpliwie jedno z najbardziej popularnych dań kuchni włoskiej, obecnie znane na całym świecie. W związku z tym wiele restauracji posiada w swoim menu pizzę dostępną z przeróżnymi dodatkami, w dowolnym stylu, co niezaprzeczalnie jest strzałem w dziesiątkę. Kto z nas nie lubi pizzy?
Chcesz przygotować idealnie wypieczoną pizzę na cienkim cieście w stylu włoskim? A może preferujesz pizzę po amerykańsku na grubym cieście w stylu chicagowskim? Obojętnie, który wariant wybierasz, z pewnością będziesz potrzebował akcesoriów do pizzy wykonanych z najlepszej jakości materiałów. Bez nich ani rusz!

To, co niezbędne do przygotowania pizzy

Z naszym asortymentem przygotujesz przepyszną pizzę! Znajdziesz u nas blachy do pizzy firmy Stalgast w różnych rozmiarach, pojemniki na ciasto wykonane z polietylenu, łopatki do pizzy (również z drewnianą rączką). Swoją pizzę pokroisz w sposób łatwy i profesjonalny za pomocą radełka do pizzy.

Posiadamy również aluminiowe siatki i torby na pizzę. Jeżeli Twoja restauracja prowadzi także dowóz do klienta, to niezbędne będą pojemniki termoizolacyjne marki Thermo Future Box o pojemności aż 40 l,, dzięki którym pizza będzie świeża i gorąca po przetransportowaniu, a jest to niezmiernie ważne dla zachowania smaku tego dania.

Kategoria akcesoria do pizzy zawiera: blachy do pizzy, pojemniki na ciasto do pizzy, pojemniki termoizolacyjne do pizzy, radełka, rękawice, siatki do pizzy, torby na pizzę, Łopatki do pizzy, Łopaty do pizzy, itp.
Aktualnie przeglądasz: Akcesoria do pizzy  
Hurtownia Gastronomiczna - GastroChef © 2006-2017