ZMYWARKI GASTRONOMICZNE, ZMYWARKA GASTRONOMICZNA

HURTOWNIA GASTRONOMICZNA
ZMYWARKI GASTRONOMICZNE, ZMYWARKA GASTRONOMICZNA
STRONA GŁÓWNA   O NAS   WARUNKI ZAKUPU   SERWIS   KONTAKT   TWÓJ KOSZYK
Hurtownia Gastronomiczna / zmywarki gastronomiczne, zmywarka gastronomiczna  
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
Nazwa/Model: Marka:
BEZPŁATNY NEWSLETTER
Wpisz adres e-mail:


Zmywarki gastronomiczne, Zmywarka gastronomiczna

Akcesoria dodatkowe
Akcesoria dodatkowe
Dozowniki
Dozowniki
Filtry do wody
Filtry do wody
Kosze do zmywarek
Kosze do zmywarek
Młynki koloidalne
Młynki koloidalne
Podstawy pod zmywarki
Podstawy pod zmywarki
Środki chemiczne
Środki chemiczne
Zmiękczacze wody
Zmiękczacze wody
Zmywarki do naczyń
Zmywarki do naczyń
Zmywarki do szkła
Zmywarki do szkła
Zmywarki gastronomiczne, Zmywarka gastronomiczna
Zmywarki do tac
Zmywarki kapturowe
Zmywarki kapturowe
ZMYWARKI GASTRONOMICZNE
W obecnych czasach nikt już nie wyobraża sobie, aby w jakimkolwiek lokalu gastronomicznym zmywać naczynia ręcznie. Przy dużej liczbie klientów, byłoby to wręcz niemożliwe i zajęłoby wieczność. Utrzymanie czystości w lokalu gastronomicznym nie jest łatwe, ale dzięki pewnym urządzeniom można siebie znacząco ułatwić oraz przyspieszyć pracę. Dzięki profesjonalnym zmywarkom zyskasz na czasie, zaoszczędzisz wodę oraz umyjesz wszelkie naczynia w sposób prosty i bezpieczny. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą profesjonalnych zmywarek, przeznaczonych do lokali gastronomicznych

Funkcje i parametry

W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się różnego rodzaju wirusów oraz bakterii bardzo niebezpiecznych dla ludzkiego zdrowia i życia każda profesjonalna zmywarka powinna posiadać funkcję wyparzania. Na szczęście, wszystkie zmywarki dostępne na naszej stronie ową funkcję posiadają.

W zależności od przeznaczenia wyróżniamy różne rodzaje zmywarek, przykładowo: do szkła, do blach i garów, naczyń (czyli uniwersalne) oraz do tac. Moc poszczególnych modeli zmywarek gastronomicznych decyduje o wydajności, zatem urządzenia zasilane napięciem 400V będą przeznaczone do mycia większej ilości naczyń niż zasilane napięciem 230V.
Przy wyborze zmywarki z pewnością należy zwrócić uwagę na jej wymiary, rozmiar mytych naczyń, ponieważ każda zmywarka ma określoną wysokość tak zwanego wsadu do komory, determinuje to jak wysokie naczynia będziemy w niej mogli umieścić. Aby zapobiec utracie gwarancji, zasilająca woda powinna być zmiękczona, unikniemy w ten sposób osadzaniu się kamienia w urządzeniu.

Kolejnym parametrem, na który musimy zwrócić uwagę, jest położenie odpływu; w niektórych sytuacjach, jeżeli odpływ jest zbyt wysoko, niezbędne będzie zastosowanie specjalnej podstawy (odpływ na wysokości max. 50 cm) lub pompy spustowej (odpływ na wysokości max. 80 cm).

Wyróżniającymi się spośród różnych modeli zmywarek, niewątpliwie są zmywarki kapturowe. Ich górna konstrukcja przypomina kaptur, taka budowa zapewnia czyszczenie szerokiej gamy naczyń w sposób optymalny, co gwarantuje znaczną oszczędność wody oraz energii. Tego typu urządzenia znajdują zastosowanie w dużej gastronomii, ponieważ są niezwykle pojemne i umożliwiają umycie ogromnej ilości naczyń. Cechuje je również łatwa obsługa i wysoka jakość użytych materiałów, jak i trwałość.

Oferujemy również zmywarki gastronomiczne podblatowe. Są to urzeczenia uniwersalne, które cechuje wysoka wydajność, a także fakt, że posiadają wszelkie niezbędne atesty; spełniają wymagania Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Młynki koloidalne, czyli tzw. rozdrabniacze zlewozmywakowe służą do zmielenia powstających w kuchni odpadków organicznych, np. obierek z owoców i warzyw, fusów po kawie, niewielkiej ilości kości drobiowych, ości, czy innych resztek pożywienia. Cały proces wpływa na zmniejszenie ilości odpadków organicznych, również tak zwanych „mokrych śmieci”, które przyczyniają się po powstawania już w workach oraz koszach procesów gnilnych. W naszej ofercie posiadamy młynki koloidalne InSink Erator, wykonane ze stali nierdzewnej oraz bardzo łatwe w montażu.

W tej zakładce znajdziesz również inne niezbędne akcesoria do zmywarek: środki chemiczne, dozowniki, kosze oraz podstawy pod zmywarki, filtry oraz zmiękczacze do wody, pojemniki na sztućce.

Kategoria zmywarki gastronomiczne zawiera: akcesoria dodatkowe, dozowniki, filtry do wody, kosze do zmywarek, młynki koloidalne, podstawy pod zmywarki, Środki chemiczne, zmiękczacze wody, zmywarki do naczyń, zmywarki do szkła, zmywarki do tac, zmywarki kapturowe, itp.
Aktualnie przeglądasz: Zmywarki gastronomiczne, Zmywarka gastronomiczna  
Hurtownia Gastronomiczna - GastroChef © 2006-2017