POZOSTAŁE

HURTOWNIA GASTRONOMICZNA
POZOSTAŁE
STRONA GŁÓWNA   O NAS   WARUNKI ZAKUPU   SERWIS   KONTAKT   TWÓJ KOSZYK
Hurtownia Gastronomiczna / pozostaŁe  
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
Nazwa/Model: Marka:
BEZPŁATNY NEWSLETTER
Wpisz adres e-mail:


POZOSTAŁE

Baterie gastronomiczne
Baterie gastronomiczne
Filtry do wody
Filtry do wody
Kloce masarskie
Kloce masarskie
Kosze na odpady
Kosze na odpady
Lampy owadobójcze
Lampy owadobójcze
POZOSTAŁE
Meble cateringowe
Naświetlacze do jaj
Naświetlacze do jaj
POZOSTAŁE
Ociekacze na naczynia
POZOSTAŁE
Odzież gastronomiczna
Pakowarki próżniowe
Pakowarki próżniowe
POZOSTAŁE
Palety kuchenne
Podgrzewacze talerzy
Podgrzewacze talerzy
Rozdrabniacze odpadów organicznych
Rozdrabniacze odpadów organicznych
POZOSTAŁE
Tabliczki informacyjne
Termometry
Termometry
Wagi
Wagi
Wózki
Wózki
POZOSTAŁE
W kategorii pozostałe znajdują się niezwykle potrzebne artykuły w każdym lokalu typu: restauracja, firma cateringowa, hotele, cukiernie, czy piekarnie oraz sklepy mięsne, itp. Od wag, poprzez termometry, do baterii gastronomicznych. Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego przez Ciebie artykułu, czy urządzenia w innym dziale, z pewnością został umieszczony tej kategorii.

Wszystko, czego nie mogłeś znaleźć

Niezbędne w każdej gałęzi przemysłu spożywczego precyzyjne wagi dobierzesz w zależności od przeznaczenia oraz wielkości obciążenia od tych małych, po bardzo duże, m.in. do 300 kg.

Pakowarki próżniowe pozwalają na odessanie powietrza z wnętrza foliowego woreczka, w którym znajduje się żywność. Jest to niezawodny sposób na znaczne przedłużenie produktom spożywczym daty przydatności, nie tracąc nic z ich cudownego smaku, zapachu, a nawet świeżego wyglądu. Na rynku dostępne są pakowarki próżniowe listwowe oraz pakowarki próżniowe gastronomiczne. Te pierwsze są stosowane głównie w małych sklepach, restauracjach oraz w gospodarstwach domowych, są raczej niewielkich rozmiarów. Te drugie natomiast z racji dużej wydajności oraz możliwości powtarzalności efektu pakowania wykorzystywane są na większą skalę w dużych lokalach gastronomicznych.

W naszej ofercie dostępne są również podgrzewacze talerzy ze stali nierdzewnej, z możliwością regulacji temperatury; termometry (lodówkowy, elektroniczny, bezdotykowy, sonda) itp.; naświetlacze do jaj umożliwiające powierzchniową dezynfekcję jajek promieniami UV. W ciągu 90 sekund zabija do 100% Salmonelli! Jest on zatem niezbędny w każdej kuchni, w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się drobnoustrojów chorobotwórczych. Posiada on Certyfikat Państwowego Zakładu Higieny.
Prowadzisz masarnie? W naszej ofercie posiadamy kloce masarskie wykonane z drewna bukowego oraz takie ze stali nierdzewnej (podstawa) oraz polietylenu (płyta kloca), występują w wielu rozmiarach.
Wózki kelnerskie, na pojemniki, na kosze, platformowe składane, transportowe, itp. również dostępne są w tej zakładce, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Dodatkowo zaopatrzysz swój lokal w:

-kosze na odpady,
-lampy owadobójcze,
-tabliczki informacyjne,
-rozdrabniacze odpadów gastronomicznych,
-ociekacze na naczynia,
-odzież gastronomiczną,
-meble cateringowe,
-palety kuchenne.

Kategoria pozostaŁe zawiera: baterie gastronomiczne, filtry do wody, kloce masarskie, kosze na odpady, lampy owadobójcze, meble cateringowe, naświetlacze do jaj, ociekacze na naczynia, odzież gastronomiczna, pakowarki próżniowe, palety kuchenne, podgrzewacze talerzy, rozdrabniacze odpadów organicznych, tabliczki informacyjne, termometry, wagi, wózki, itp.
Aktualnie przeglądasz: POZOSTAŁE  
Hurtownia Gastronomiczna - GastroChef © 2006-2017