MEBLE NIERDZEWNE

HURTOWNIA GASTRONOMICZNA
MEBLE NIERDZEWNE
STRONA GŁÓWNA   O NAS   WARUNKI ZAKUPU   SERWIS   KONTAKT   TWÓJ KOSZYK
Hurtownia Gastronomiczna / meble nierdzewne  
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
Nazwa/Model: Marka:
BEZPŁATNY NEWSLETTER
Wpisz adres e-mail:


Meble nierdzewne

Baseny gastronomiczne
Baseny gastronomiczne
Półki wiszące
Półki wiszące
Regały magazynowe i ociekowe
Regały magazynowe i ociekowe
Stoły nierdzewne
Stoły nierdzewne
Stoły nierdzewne ze zlewami
Stoły nierdzewne ze zlewami
Umywalki
Umywalki
Wózki transportowe
Wózki transportowe
MEBLE NIERDZEWNE SKŁADANE
Nasza firma oferuje meble nierdzewne z najwyższej jakości stali, bardzo wytrzymałej i trwałej na różnego rodzaje uszkodzenia i czynniki zewnętrzne. Są one bardzo stabilne i praktyczne, z pewnością będą doskonałym rozwiązaniem w różnych lokalach gastronomicznych np. salach bankietowych, restauracjach, stołówkach, czy kuchniach szkolnych. W tym dziale znajdziesz meble do samodzielnego montażu, który jest niezwykle szybki i łatwy; nogi oraz półki łączone są za pomocą śrub (o elementy mocujące oraz klucz nie musisz się martwić, są dostępne w zestawie). Każdy z oferowanych mebli w tej kategorii może być spawany. Meble są dostępne na zamówienie, natomiast termin realizacji wynosi do 14 dni.
Pamiętaj, że dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej, będą one nie tylko bardzo wytrzymałe, ale również niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości i higieny, co w branży gastronomicznej jest jednym z najważniejszych wymogów.

Wybór należy do Ciebie

Oferujemy naprawdę ogromny wybór mebli do składania ze stali nierdzewnej. Tylko od Ciebie, Twoich potrzeb, preferencji oraz rodzaju lokalu i przeznaczenia, zależy, które elementy wybierzesz. Możesz wybierać spośród: basenów gastronomicznych (1-komorowe oraz 2-komorowe), umywalek (możesz dobrać odpowiednią szerokość oraz wysokość), regałów ociekowych (pełnych, gretingowych lub perforowanych) dostępnych w bardzo szerokiej gamie rozmiarów. W zależności od potrzeb możesz wybrać umywalkę nierdzewną zabudowaną, bądź w opcji niezabudowanej.
Znajdziesz u nas również:
-półki wiszące, od pojedynczych do potrójnych,
-stoły nierdzewne, również dostępne w wersji ze zlewami,
-bardzo praktyczne wózki transportowe.

Powyżej opisane meble zostały wyprodukowane przez jedną z najlepszych w tej branży markę Stalgast, działającą na rynku od ponad 25 lat. Jest jedną z największych grup wytwarzających meble ze stali nierdzewnej, a najlepszą rekomendację firmy stanowi fakt, iż cieszy się ona ogromną popularnością wśród polskich szefów kuchni, czy managerów restauracji. Ich produkty znane są z: najlepszych materiałów, staranności w wykonaniu oraz nienagannej estetyki. Dlatego jeżeli zależy Ci na najwyższych standardach, zwróć uwagę na tę popularną markę.

Kategoria meble nierdzewne skŁadane zawiera: baseny gastronomiczne, półki wiszące, regały magazynowe i ociekowe, stoły nierdzewne, stoły nierdzewne ze zlewami, umywalki, wózki transportowe, itp.
Aktualnie przeglądasz: Meble nierdzewne  
Hurtownia Gastronomiczna - GastroChef © 2006-2017