LINIE GASTRONOMICZNE

HURTOWNIA GASTRONOMICZNA
LINIE GASTRONOMICZNE
STRONA GŁÓWNA   O NAS   WARUNKI ZAKUPU   SERWIS   KONTAKT   TWÓJ KOSZYK
Hurtownia Gastronomiczna / linie gastronomiczne  
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
Nazwa/Model: Marka:
BEZPŁATNY NEWSLETTER
Wpisz adres e-mail:


LINIE GASTRONOMICZNE

Linia 600 REDFOX
Linia 600 REDFOX
Linia 600 RM LOTUS
Linia 600 RM LOTUS
LINIE GASTRONOMICZNE
Linia 700 KROMET
Linia 700 REDFOX
Linia 700 REDFOX
Linia 700 RM SUPER LOTUS
Linia 700 RM SUPER LOTUS
LINIE GASTRONOMICZNE
Linia 700 RM SUPER LOTUS TOP
Linia 700 STALGAST
Linia 700 STALGAST
LINIE GASTRONOMICZNE
Linia 900 KROMET
LINIE GASTRONOMICZNE
Linia 900 RM LOTUS
LINIE GASTRONOMICZNE
W tej kategorii znajdują się urządzenia stanowiące podstawę każdej kuchni. U nas znajdziesz wszystko, co potrzebne do Twojego lokalu i dobierzesz do swoich własnych potrzeb i preferencji, czy to kuchnie gazowe, czy elektryczne, o mniejszym, czy większym rozmiarze. Warto zainwestować w tego typu sprzęt, gdyż przy wyborze renomowanego producenta w przyszłości zaoszczędzimy na serwisie, będziemy mieć większy wybór, jeżeli zdecydujemy się na rozbudowę ciągu grzewczego. Nie zapominajmy, że lepsze linie gastronomiczne będą odznaczać się większą mocą urządzenia oraz lepszym wykonaniem oraz trwalszymi materiałami użytymi do produkcji.

Oznaczenia oraz preferencje

Oznaczenia linii: 600/700/900 oznaczają ich głębokość, zatem linia 600 REDFOX (potocznie zwana „snack”) ze względu na kompaktowy rozmiar jest przeznaczona głównie dla małych lokali gastronomicznych, również w typie fast food. Linia 700 jest linią najbardziej popularną, gdyż nadaje się zarówno do mniejszych lokali, jak i do większych np. hotelu. Niewątpliwie jest ona najbardziej uniwersalna. Dostępna u nas Linia 700 RM SUPER LOTUS oraz 700 KROMET (produkowana na terenie Polski) charakteryzuje się niezwykłą wydajnością, łatwą obsługą; sprosta wszelkim wymaganiom. Linia 900 RM LOTUS oraz Linia 900 RM KROMET charakteryzuje się natomiast ogromną mocą i jest najbardziej wytrzymała i trwała. Nazywana jest ona również linią hotelową, gdyż jest dedykowana do lokali, które muszą obsłużyć bardzo dużą liczbę klientów. Kolejnym parametrem, na który należy zwrócić uwagę, jest szerokość, gdyż to ona determinuje wielkość naczyń i garnków, z których będzie można korzystać.

Wybór pomiędzy urządzeniem gazowym, a elektrycznym w dużej mierze zależy od preferencji, jednak warto wziąć pod uwagę koszty eksploatacji; urządzenia gazowe będą odznaczały się mniejszym poborem energii od tych elektrycznych.
Nie należy zapominać również o innych urządzeniach, które powinny znaleźć się w profesjonalnej kuchni: bemary, urządzenia do gotowania makaronu (tzw. makaroniarka). Dzięki płytom grillowym (dostępne zarówno elektryczne, jak i gazowe) przygotujesz wyborne steki, warzywa i inne rozpływające się w ustach daniach. W naszym sklepie zaopatrzysz się również baterię gastronomiczną marki Monolith, zlewy, a do idealnie usmażonych frytek polecamy duży wybór frytownic.

Kategoria linie gastronomiczne zawiera: linia 600 redfox, linia 600 rm lotus, linia 700 kromet, linia 700 redfox, linia 700 rm super lotus, linia 700 rm super lotus top, linia 700 stalgast, linia 900 kromet, linia 900 rm lotus, itp.
Aktualnie przeglądasz: LINIE GASTRONOMICZNE  
Hurtownia Gastronomiczna - GastroChef © 2006-2017