OBRÓBKA MECHANICZNA

HURTOWNIA GASTRONOMICZNA
OBRÓBKA MECHANICZNA
STRONA GŁÓWNA   O NAS   WARUNKI ZAKUPU   SERWIS   KONTAKT   TWÓJ KOSZYK
Hurtownia Gastronomiczna / obrÓbka mechaniczna  
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
Nazwa/Model: Marka:
BEZPŁATNY NEWSLETTER
Wpisz adres e-mail:


OBRÓBKA MECHANICZNA

Blixery
Blixery
Cuttery
Cuttery
Kotleciarki
Kotleciarki
OBRÓBKA MECHANICZNA
Krajalnice żywności
Maszynki do mielenia mięsa
Maszynki do mielenia mięsa
OBRÓBKA MECHANICZNA
Maszyny kuchenne Spomasz-Nakło
Miksery planetarne
Miksery planetarne
Miksery ręczne
Miksery ręczne
Miksery spiralne
Miksery spiralne
Obieraczki do ziemniaków
Obieraczki do ziemniaków
Piły do kości
Piły do kości
Roboty wielofunkcyjne
Roboty wielofunkcyjne
Sokowirówki
Sokowirówki
Szatkownice do warzyw
Szatkownice do warzyw
Tarcze i akcesoria do HALLDE
Tarcze i akcesoria do HALLDE
Tarcze i akcesoria do ROBOT-COUPE
Tarcze i akcesoria do ROBOT-COUPE
OBRÓBKA MECHANICZNA
Urządzenia do przecierów
OBRÓBKA MECHANICZNA
Wałkownice do ciasta
OBRÓBKA MECHANICZNA
Żadna profesjonalna kuchnia nie może funkcjonować bez urządzeń do obróbki mechanicznej żywności. Dzięki asortymentowi, który jest dostępny w naszym sklepie, będziesz w stanie przygotować wszystkie możliwe potrawy w ekspresowym tempie, co z kolei wiąże się z tym, że znacznie poprawisz wydajność swojej kuchni.
W naszym sklepie dostępne są wszystkie możliwe narzędzia do obróbki – od najprostszych do najbardziej zaawansowanych. Możemy zapewnić Cię o tym, że wszystkie produkty dostępne na naszej stronie wytwarzane są przez najlepszych producentów, z jak najtrwalszych materiałów, co stanowi gwarancję dobrej inwestycji. Posiadamy bogaty asortyment; na pewno znajdziesz poszukiwane urządzenia w jednym miejscu. Dzięki powyższym aspektom Twój lokal i kuchnia zyskają na praktyczności i funkcjonalności. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i urządzeniami, które możemy w tym dziale zaproponować.


Miksery, maszynki do mielenia mięsa, roboty wielofunkcyjne… i nie tylko


Polecamy wybrać rodzaj miksera, który nam po prostu odpowiada, i którego funkcje są nam najbardziej potrzebne.
Miksery ręczne posiadają bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. Zajmują bardzo mało miejsca, są stosunkowo niedrogie i bardzo praktyczne, jeżeli potrzebujemy zmiksować masę o niedużej objętości.

Oferowane przez nas miksery z serii GAMA MINI zapewniają maksymalne efekty w minimalnych rozmiarach, a ergonomiczny kształt zapewnia idealny i wygodny chwyt. Kolejnymi atutami są: łatwy demontaż, kształt noża zapewniający optymalną jakość miksowania, a przycisk regulacji obrotów ułatwia obsługę.
Seria GAMA CMP, to linia dedykowana restauracjom, posiada większą moc silnika. Zmienna prędkość umożliwia bardzo dokładne przetworzenie produktu. Dzwon i nóż wykonane są ze stali nierdzewnej, można je łatwo umyć dzięki możliwości całkowitego demontażu.
GAMA CP odznacza się większą mocą silnika, a wydajnością aż o 20%. Dzięki zespołowi ze stali nierdzewnej posiada bardzo wytrzymałą budowę. Dzięki jego sprawności miksowanie zajmie krócej, przebiegnie sprawniej.
Jeżeli preferujesz miksery planetarne, również masz ogromny wybór spośród naszej oferty. Posiadamy miksery z regulacją obrotów, wyposażone w wejścia napędowe, do których możemy zamontować przystawkę do szatkowania warzyw bądź mielenia mięsa. Wyposażone są dodatkowo w pokrywę ochronną, dzięki której możemy dosypywać produkty w czasie pracy urządzenia.

Blixery to urządzenia niezbędne dla osób, które są na specjalnej, lekkostrawnej diecie o rozdrobnionej strukturze. Sprawdzą się szczególnie w takich placówkach jak na przykład: żłobki, szpitale, ZOLe, czy domy pomocy społecznej.
Posiłki przygotowane w blixerze zachowują wszystkie składniki odżywcze, witaminy i minerały, umożliwia on przygotowania zarówno dań głównych, jak i deserów (można użyć składników surowych oraz gotowanych).

Jeżeli poszukujesz sprzętu innego rodzaju, to również u nas możesz się zaopatrzyć w:

• Obieraczki do ziemniaków oraz separatory obierzyn, dzięki którym skrócisz czas najbardziej czasochłonnych czynności,
• Sokowirówki marki Robot Coupe,
• Szatkownice do warzyw,
• Piły do kości,
• Cuttery, umożliwiające dynamiczną obróbkę żywności,
• Kotleciarki,
• Maszynki do mięsa,
• Miksery spiralne.

Warto również wspomnieć o uniwersalnych urządzeniach, jakimi są roboty kuchenne. Spełniają one wiele funkcji, są wielozadaniowe i niezawodne. Umożliwiają szatkowania warzyw, zagniatania ciasta, mielenia mięsa, mieszanie i rozdrabnianie żywności. Masz możliwość wyboru spośród wielu urządzeń o różnej mocy i parametrach.

Kategoria obrÓbka mechaniczna zawiera: blixery, cuttery, kotleciarki, krajalnice żywności, maszynki do mielenia mięsa, maszyny kuchenne spomasz-nakło, miksery planetarne, miksery ręczne, miksery spiralne, obieraczki do ziemniaków, piły do kości, roboty wielofunkcyjne, sokowirówki, szatkownice do warzyw, tarcze i akcesoria do hallde, tarcze i akcesoria do robot-coupe, urządzenia do przecierów, wałkownice do ciasta, itp.
Aktualnie przeglądasz: OBRÓBKA MECHANICZNA  
Hurtownia Gastronomiczna - GastroChef © 2006-2017